Deelnemerslijst - SC Klarenbeek

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Deelnemerslijst

Deelnemerslijst

Onderstaand vindt u een lijst met alle deelnemers per afstand voor de nachttochten. Wij hebben iedereen gevraagd of wij zijn of haar naam mogen delen. Staat u onverhoopt toch zonder goedkeuring te hebben gegeven op deze lijst? Laat het dan weten via kennedymars@scklarenbeek.nl
(bbo = bekend bij organisatie)



Long Distance Walk (110 km) - 29 deelnemers
Startnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

1001 Wester Brokke Warnsveld
1002 Cees van den Berg Twello
1003 Tonny Wijsbeek Assen
1004 Ronald Put Loenen
1005 Martijn Jongsma Alkmaar
1006 Paul Weijenberg Kerkrade
1007 -- -- --
1008 Huub Gommans Reuver
1009 Pieter Dolron Tiel
1010 Anita Pepers Veghel
1011 Rageni Goeptar - Sewnarain Hilversum
1012 René Beukema Groningen
1013 bbo    
1014 bbo    
1015 Barend Arie de Vries Harderwijk
1016 Martin Hegeman Nieuw Heeten
1017 Michael Smit Bathmen
1018 Lenny Brocks Nijmegen
1019 Jeroen Gerritse Hilversum
1020 Peter Poorts Oss
1021 Monique Loppersum Winschoten
1022 Jan Hospers Vriezenveen
1023 Geralda Groeneveld Winschoten
1024 Mari Ketelaars Langenboom
1025 bbo    
1026 Rikie Treels - Reijmes Zutphen
1027 Dirkje Oegema Franeker
1028 Arie Kandelaars Deurne
1029 Jan Dinnissen Wijchen

Kennedymars (80 km) -  91 deelnemers
Startnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

8001 Jeroen Kocks Coevorden
8002 Marcel van der Woude Soest
8003 Roswitha Riezebos Dronten
8004 Herman Rooijakkers Anloo
8005 Hugo Ranft Brunssum
8006 Jessica Verhoef Velp
8007 Evert de Graaf Emmeloord
8008 Johan van Campen Zoetermeer
8009 Paul Gabriel Zoetermeer
8010 Bram van Maanen Deventer
8011 Agnes Opstal Nijmegen
8012 Richard van Daalen Asperen
8013 Rita Kers Harderwijk
8014 Ben Kers Harderwijk
8015 Sietske Goldenbeld Houten
8016 Ted de Koning Tholen
8017 Alex Hensbergen Voorst
8018 Willy Swart Voorst
8019 Peter Kopman Hoofddorp
8020 Robert van der Poel Houten
8021 Dolf Grootbleumink Eefde
8022 Mark van de Ven Uden
8023 Jelly Wenning Voorst
8024 bbo    
8025 Klaus Muller Leopoldsburg (BE)
8026 Odile Keulers Rotterdam
8027 Romke van der Veen Dokkum
8028 Hendrik Ligtenberg Rijssen
8029 Willem van den Brink Hoogland
8030 Hanno van Uffelen Lunteren
8031 Johan Willems Keerbergen (BE)
8032 Marleen Habets Zevenbergen
8033 -- -- --
8034 Roelof Legendal Damwoude
8035 Wilfred Kats Groningen
8036 bbo    
8037 Ronald Mathijssen Angeren
8038 Marjan Schie Berkel en Rodenrijs
8039 Dirk Donders Geldrop
8040 Edward Jan Broeder Heino
8041 Jaco Jansen Barneveld
8042 Marjolein van den Broek - Wouters Zutphen
8043 Martha Westhoeve - Krijger Ouddorp
8044 Hein Sanders Voorburg
8045 Karin Beens Zwolle
8046 Marco Kesseboom Vlaardingen
8047 Bert Bouwmeester Vaassen
8048 Sjaak van Gestel Veldhoven
8049 Hans van Heeswijk Schijndel
8050 Patrick Gerrist Arnhem
8051 Michael Hekker Apeldoorn
8052 Harrie Bril Schuinesloot
8053 Tom Lust Edam
8054 Shirley Nijhof Beneden-Leeuwen
8055 Ineke Wolters Elst
8056 Bert Wolters Elst
8057 Jantine de Groen Hardinxveld-Giessendam
8058 Alma Schaafstal Amerongen
8059 Monique Barner - Vet Wormerveer
8060 Peter Pieters Alkmaar
8061 Wendy van Milligen Ede
8062 Claudia Albrecht Nijmegen
8063 Roland Peters Wijchen
8064 Michèl Janssen Roermond
8065 Marleen van de Wetering Lelystad
8066 Maria Blonk - Wielhouwer Biddinghuizen
8067 Adriaan van den Dool Hoogvliet-Rotterdam
8068 Evert Hakvoort Lelystad
8069 Demi van der Veldt Nieuw Vennep
8070 Ferry Hensbergen Nieuwegein
8071 bbo    
8072 Gerold Eenkhoorn Vollenhove
8073 Marleen Ramakers Geldrop
8074 Jos Duteweerd Landgraaf
8075 Yvonne Stoutjesdijk Elst
8076 Aaf Peters de Rijk Nijmegen
8077 Joke van Vliet Ohne (D)
8078 Caroline Timmerman Denekamp
8079 Annemijn Storm Amersfoort
8080 Hans Bekx Ommel
8081 Maria Biermans Swalmen
8082 Carla Eijkemans Haarsteeg
8083 Gerard Eijkemans Haarsteeg
8084 Dinand Busscher Rijssen
8085 Paul Kaijser Amersfoort
8086 Toos Janssen - Veggelers Homoet
8087 Sjaak de Ruijter Zetten
8088 bbo    
8089 Otto Vaessen Velp
8090 Daan Snijder Tiel
8091 Herman Brummel Ugchelen

Nacht van Klarenbeek (60 km) -  4 deelnemers
 

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

6001 Petra ter Haar Ochten
6002 Jeroen Oosthof Apeldoorn
6003 Jaap Brunekreef Nijkerk
6004 Corine vd Brink Wekerom
       
       

Nacht van Klarenbeek (40 km) -   8 deelnemers
 

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

4001 Lindsey van den Heuvel Dieren
4002 Mirella Beekman Klarenbeek
4003 Manon Sluiter Wijchen
4004 Annemieke Lebbink Klarenbeek
4005 Miranda Beltman Loenen
4006 Michel Manintveld Apeldoorn
4007 Esther Konijnenberg Voorst
4008 Arend Meenink Eerbeek
 
Nacht van Klarenbeek (20 km) -  15 deelnemers
 

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

2001 bbo    
2002 bbo    
2003 bbo    
2004 bbo    
2005 bbo    
2006 bbo    
2007 Marcel Hesseling Amersfoort
2008 Martijn Jasperse Klarenbeek
2009 Remco van Essen Amersfoort
2010 Myrthe Horstman Apeldoorn
2011 Gerda Horstman Apeldoorn
2012 Aletta Rehorst Apeldoorn
2013 Lusanne Hendriks Klarenbeek
2014 Rianne Woudenberg Klarenbeek
2015 bbo    
 
Dagtochten Rondje Klarenbeek
Totaal deelnemers dagtochten:  4 deelnemers
Rondje Klarenbeek 40 km -  0 deelnemers
Rondje Klarenbeek 30 km -  1 deelnemers
Rondje Klarenbeek 20 km -  2 deelnemers
Rondje Klarenbeek 10 km -  1 deelnemers

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!