2023/2024 |
VR1 |
Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 Vrijgesteld |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 3e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Hoofdklasse 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Groep 1 A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Groep 1 C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (2e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (3e fase) 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (4e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (2e fase) 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (4e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 40 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (2e fase) 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (3e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (4e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 53 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
4e klasse (2e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse (3e fase) 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse (4e fase) 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (2e fase) 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (3e fase) 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
2e klasse (4e fase) 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse (2e fase) 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse (3e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse (2e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse (3e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-2 |
4e klasse (4e fase) 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-3 |
5e klasse (4e fase) 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
VR1 |
Hoofdklasse A |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1JM |
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1JM |
1e klasse (2e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1JM |
1e klasse (3e fase) 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 J |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 2e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Topklasse/hoofdklasse 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Topklasse/hoofdklasse 2e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse (2e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
4e klasse (3e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (2e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (3e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
5e klasse (4e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (3e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (4e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
5e klasse (2e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
6e klasse (3e fase) 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
6e klasse (4e fase) 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (2e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (3e fase) 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (4e fase) 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 38 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (2e fase) 30 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (3e fase) 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (4e fase) 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
1e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
1e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Vrouwen Zaal beker recreatie 1/4 finales Groep 1 1/4 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Vrouwen Zaal beker recreatie 1/2 finales Groep 1 1/2 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Vrouwen Zaal beker recreatie finale Groep 1 Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 35 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2 |
4e klasse (2e fase) 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2 |
4e klasse (3e fase) 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-2 |
5e klasse (4e fase) 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
VR1 |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 2e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 3 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
3e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
2e klasse 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
3e klasse (2e fase) 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
3e klasse (3e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1JM |
4e klasse (4e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
2e klasse (2e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
3e klasse (3e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1JM |
3e klasse (4e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
5e klasse (2e fase) 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
5e klasse (3e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2JM |
5e klasse (4e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse (2e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse (3e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
3e klasse (4e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (2e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
3e klasse (3e fase) 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1JM |
4e klasse (4e fase) 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
6e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (3e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1JM |
4e klasse (4e fase) 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
1e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 (zaal) |
1e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
VR1 |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 1e KO ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
VR1 |
1e klasse B |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 1 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 2 01 (Cat A) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 3 01 Cat A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 2 1/4 finales |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
VR1 |
Groep 2 1/2 finales |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
VR2 |
Vrouwen, VR2, Groep 2 04 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
VR2 |
Vrouwen zaterdag, VR2, 2e klasse C |
4 |
8 |
0 |
0 |
0 |
|
VR2 |
Vrouwen zaterdag, VR2, 2e klasse/3e klasse B nacompetitie |
4 |
5 |
0 |
0 |
0 |
|
VR2 |
Vrouwen zaterdag, VR2, 2e klasse/3e klasse Finale A nacompetitie |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
VR2 |
Vrouwen, VR2, Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |