Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde

Team G P
1 VVOG VR1 1 3
2 SDC '12 VR1 (zon) 1 3
3 DIO '30 VR1 1 3
4 Quick 1888 VR2 (zon) 1 3
5 FC Dinxperlo VR1 (zon) 1 3
6 Hulzense Boys VR1 1 3
7 Orion VR3 (zon) 1 3
8 Leones VR1 (zon) 1 3
9 FC Horst VR1 1 3
10 WWNA VR1 (zon) 1 3
11 SP Rekken VR1 (zon) 1 3
12 WVF VR1 1 3
13 TVC '28 VR2 (zon) 1 3
14 Avanti W. VR1 1 3
15 EDON VR1 1 3
16 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 1 3
17 VIOD VR1 1 3
18 Avereest VR1 1 3
19 DVS'33 Ermelo VR3 1 3
20 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 1 3
21 WVW VR1 (zon) 1 3
22 Go Ahead Kampen VR1 1 3
23 SSA DVC Dedemsvaart VR1 1 3
24 SVHA VR1 1 3
25 Klarenbeek SC VR2 1 3
26 Lochuizen VR1 (zon) 1 3
27 Quick 1888 VR1 (zon) 1 3
28 LSV VR1 (zon) 1 3
29 SV Basteom VR1 (zon) 1 3
30 Colmschate '33 VR2 1 1
31 SJO UNO'21 VR1 (zon) 1 1
32 DTS '35 Ede VR3 1 1
33 Loo VR1 (zon) 1 1
34 Spcl. Brummen VR1 1 1
35 Spero VR1 (zon) 1 1
36 Beuningse Boys VR2 (zon) 1 1
37 GVA VR1 (zon) 1 1
38 Achilles E VR1 0 0
39 Losser VR1 0 0
40 MVV '69 VR1 0 0
41 PH VR1 0 0
42 Raalte VR1 (zon) 0 0
43 Saasveldia VR1 (zon) 0 0
44 Sparta Nijkerk VR3 0 0
45 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR2 (zon) 0 0
46 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 (zon) 0 0
47 SV Zwolle VR1 0 0
48 Ulftse Boys VR1 0 0
49 Warnsveldse Boys VR2 (zon) 1 0
50 Hierden VR1 1 0
51 SJO MEC/Bredevoort VR1 (zon) 1 0
52 SV CCW '16 VR1 (zon) 1 0
53 BWO VR1 (zon) 1 0
54 SVZW VR1 1 0
55 AVW '66 VR1 1 0
56 V en L VR1 (zon) 1 0
57 ESC VR1 1 0
58 Prins Bernhard VR1 1 0
59 SEH VR1 1 0
60 sv Loil VR1 (zon) 1 0
61 Achilles '12 VR1 1 0
62 De Bataven VR1 (zon) 1 0
63 Reutum VR1 (zon) 1 0
64 SVI VR1 1 0
65 Broekland VR1 (zon) 1 0
66 Pax VR1 (zon) 1 0
67 SJO JCHW VR1 1 0
68 AAC-Olympia VR1 (zon) 1 0
69 DES VR1 1 0
70 CHRC VR1 1 0
71 Kesteren VR1 1 0
72 AZSV VR4 1 0
73 Keijenburgse Boys VR1 (zon) 1 0
74 RVW VR1 (zon) 1 0
75 Stroe VR1 1 0
76 Voorwaarts T VR1 1 0
77 Trekvogels VR4 (zon) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!